CUM

Centrum usług motoryzacyjnych
dla osób niepełnosprawnych

instytutu transportu samochodowego
Kontakt

Telefony stacjonarne

22 43-85-335
22 43-85-460
22 43-85-327 CWoD


Telefony komórkowe

660 457 706


Adresy e-mail

cum@its.waw.pl
beata.stasiak@its.waw.pl
piotr.malawko@its.waw.pl (najem)
anna.gorska@its.waw.pl CWoD

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI


REHexpo

Z myślą o zdrowiu i pacjentach!

Serdecznie zapraszamy do udziału w premierowej edycji Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2018 r. w Centrum Targowo - Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

REHexpo to targi poświęcone rehabilitacji medycznej oraz społecznej i zawodowej. Wystawcy zaprezentują sprzęt i urządzenia przeznaczone między innymi do rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, jak również sportowej i funkcjonalnej. Podczas wystawy odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące skupiające uwagę głównie wokół tematyki z zakresu fizjoterapii, osteopatii, lecznictwa uzdrowiskowego i inżynierii biomedycznej.

Osoby, które odwiedzą Expo Silesia w dniach 20-21 kwietnia będą mogły skorzystać z wielu bezpłatnych badań i konsultacji. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków wspólnie z Expo Silesia zorganizuje akcję „Stop niepełnosprawności z powodu cukrzycy”, w ramach której można będzie bezpłatne przebadać poziomu glukozy we krwi, przeanalizować strukturę ciała i przebadać wzrok. Z kolei firma „Koordynacja” poprowadzi bezpłatne badania oraz konsultacje w zakresie wad postawy u dzieci i dorosłych. W trakcie wydarzenia, pod hasłem „Niepełnosprawni za kierownicą”, będzie można również skorzystać z porad dotyczących możliwości kierowania pojazdami przez osoby niepełnosprawne i zapoznać się z różnymi wariantami adaptacji pojazdów do potrzeb klienta z niepełnosprawnością.

Ponadto podczas Recept odbędzie się branżowa konferencja naukowa, liczne wykłady i panele dyskusyjne. Szczególnie zapraszamy na:

  • Konferencję: 15 lat osteopatii w Polsce. Rejestracja na:  www.konferencjaosteopatyczna.pl
  • Panel seminaryjny: „Fizjoterapia: wczoraj, dziś, jutro- wyzwania i zadania”
  • Panel seminaryjny: „Uzdrowisko – miejsce spotkania medycyny fizykalnej i balneologii z rehabilitacją”
  • Panel wykładowo -warsztatowy „Podstawy rehabilitacji osób w śpiączce i z ograniczoną percepcją”
  • Panel wykładowy: „Nowoczesna Fizjoterapii w chorobach układu krążenia i oddechowego”

 Szczegółowy program targów znajduje się na www.rehexpo.pl.

Szeroki zakres branżowy sprawia, że REHexpo to doskonała platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni firmom możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami. Wydarzenie przybliży innowacyjne rozwiązania technologiczne, nowości rynkowe oraz przyczyni się do pozyskania nowych kontaktów biznesowych.

W celu otrzymania ulgowego biletu wstępu na targi zapraszamy do dokonania rejestracji on-line na www.rehexpo.pl.

 Serdecznie zapraszamy.


Fatal error: Uncaught UnexpectedValueException: DirectoryIterator::__construct(/doc_media/public_gal/rehexpo/): failed to open dir: No such file or directory in /classes/class.strona.php:561 Stack trace: #0 /classes/class.strona.php(561): DirectoryIterator->__construct('/doc_media/publ...') #1 /pages/subpage.php(17): strona::budujGaleria('rehexpo') #2 /index.php(8): require_once('/pages/subpage....') #3 {main} thrown in /classes/class.strona.php on line 561